fbpx

Selected:

T-skjorte 2 pack Svart/Svart

499,00 kr 349,00 kr

På salg!

T-skjorte 2 pack Svart/Svart

499,00 kr 349,00 kr

SMLXLXXL
Nullstill
Varenummer: I/A Kategorier: , ,

Beskrivelse

MuskOx T-skjorter er moderne og supertrendy. Ikke bare det, de føles også himmelske å ha på. Bambusmaterialet er supermykt og ekstremt komfortabelt. I tillegg til et høyt komfortnivå, er T-skjorter av bambus bra for miljøet! Det er dette som kalles en vinn-vinn. T-skjorter av bambus har mange flere fordeler i tillegg til dette. Bambusmateriale er ultraabsorberende, noe som betyr at du vil lukte friskt hele dagen. Denne T-skjorten har perfekt passform og tilpasser seg din kroppsfasong.

Laget av:

95% bambus viscose

5% spandex

Tilleggsinformasjon

T-shirt Style

Round-Neck, V-Neck

Size

, , , ,

Vaske Informasjon

TA VARE PÅ PRODUKTENE VÅRE PÅ RETT MÅTE!

Du kan vaske produktene våre med varmt vann og ved å følge normal vaskeanvisning, på samme måte som med bomull. Men til forskjell fra bomull slipper du å bruke tøymykner. Bambus er allerede silkemykt!

Smiley face

Tips 1: Ikke for varmt

Du kan vaske produktene våre på enten 30 eller 40 grader. Høyere temperaturer kan skade fibrene og dermed varigheten på produktet ditt.

Smiley face

Tips 2: Ingen bleking

Ikke bruk klor eller blekemiddel for å vaske dine MuskOx-produkter. Dette kan skade fibrene eller tekstilene, og påvirke varigheten til produktet.

Smiley face

Tips 3: Sorter etter farge

Når du vasker klær, er det lurt å sortere etter farge. Vi anbefaler vaskemiddel spesielt egnet vaskemiddel for hvit- og kulørtvask.

Smiley face

Tips 4: Stryking

Hele produktutvalget vårt er laget av bambus, en naturlig sterk tekstil, med fibre av høy kvalitet, så du kan enkelt styke produktene våre uten å skade dem! Husk at produktene våre ikke mister sine unike egenskaper, selv etter flere vask.

Smiley face

Tips 5: Tørking

Det er best å ikke bruke tørketrommel på dine MuskOx-produkter. Fibere kan ødelegges, og dette ville jo vært veldig synd! Tørketrommel er derfor unødvendig.

Smiley face

Tips 6: Krymping

Alle MusOx-produkter er laget av bamusviskose. Denne tekstilen krymper 2 til 3 % mer enn bomull. Men det er ingen grunn til bekymring – dette har vi tatt med i vurderingen da vi designet produktene våre!

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.

Bli den første til å omtale “T-skjorte 2 pack Svart/Svart”

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Size Chart

How to measure

To choose the correct size for you, measure your body as follows:

  • Chest : Measure around the fullest part, place the tape close under the arms and make sure the tape is flat across the back.
tshirt-shirt-chart

SizeSMLXLXXL
FRONT LENGTH FROM SHOULDER 65.567.569.571.573.5
SHOULDER3840424446
CHEST 4648505254
BOTTOM 4547495153
ARM WIDTH1819202122
CUFF OPENING1516171819
O-NECK FRONT NECK DROP 99.51010.511
V_NECK FRONT NECK DROP 1313.51414.515
BACK NECK DROP 22222
COLLAR WIDTH(SEAM TO SEAM)17.51818.51919.5
SLEEVE LENGTH 1818.51919.520
ARMHOLE STRAIGHT 1920212223

Vaskeinformasjon

TA VARE PÅ PRODUKTENE VÅRE PA RETT MÅTE!

Du kan vaske produktene våre med varmt vann og ved å følge normal vaskeanvisning, på samme måte som med bomull. Men til forskjell fra bomull slipper du å bruke tøymykner. Bambus er allerede silkemykt!

Smiley face

Tips 1: Ikke for varmt

Du kan vaske produktene våre på enten 30 eller 40 grader. Høyere temperaturer kan skade fibrene og dermed varigheten på produktet ditt.

Smiley face

Tips 2: Ingen bleking

Ikke bruk klor eller blekemiddel for å vaske dine Bamigo-produkter. Dette kan skade fibrene eller tekstilene, og påvirke varigheten til produktet.

Smiley face

Tips 3: Sorter etter farge

Når du vasker klær, er det lurt å sortere etter farge. Vi anbefaler vaskemiddel spesielt egnet vaskemiddel for hvit- og kulørtvask.

Smiley face

Tips 4: Stryking

Hele produktutvalget vårt er laget av bambus, en naturlig sterk tekstil, med fibre av høy kvalitet, så du kan enkelt styke produktene våre uten å skade dem! Husk at produktene våre ikke mister sine unike egenskaper, selv etter flere vask.

Smiley face

Tips 5: Tørking

Det er best å ikke bruke tørketrommel på dine bamigo-produkter. Fiberet kan ødelegges, og dette ville jo vært veldig synd! Tørketrommel er derfor unødvendig.

Smiley face

Tips 6: Krymping

Alle Bamigo-produkter er laget av bamusviskose. Denne tekstilen krymper 2 til 3 * mer enn bomull. Men det er ingen grunn til bekymring — dette har vi tatt med i vurderingen da vi designet produktene våre!
Lukk meny
×
×

Handlekurv